فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه لامرد، همزمان با هفته دفاع مقدس از آزادسازی تعدادی زندانی غیرعمد و توزیع لوازم تحریر در میان دانش آموزان نیازمند خبر داد.

آفتاب فارس: به نقل از خبرنگار ایلنا از لامرد، سرهنگ سید محمود ‌جعفری فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه لامرد صبح امروز در نشست خبری به مناسبت تشریح برنامه‌های گرامیداشت هفته دفاع مقدس گفت: همزمان با آغاز هفته دفاع مقدس با کمک خیرین گرانقدر؛ تعدادی از زندانیان غیرعمد به آغوش خانواده‌های‌شان باز می‌گردند و لوازم تحریر در قالب بسته‌های همکلاسی مهربان به دانش آموزان نیازمند اهدا می‌شود. 

وی ادامه داد: همزمان با سراسر کشور بسیجیان و رزمندگان شهرستان لامرد در روز ۳۱ شهریور ماه با حضور در مصلای نماز جمعه به صورت مستقیم سخنان مقام معطم رهبری را گوش خواهند داد و از بسیجیان برتر تجلیل  به عمل می‌آید. 

سرهنگ جعفری گفت: بسیجیان پایگاه‌های مقاومت ۴۰ نماهنگ یک دقیقه‌ای در زمینه حفظ ارزش‌های دفاع مقدس تولید کرده‌اند که در فضای مجازی منتشر می‌شود. 

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه لامرد از لغو رژه هر ساله بسیجیان به علت شیوع ویروس کرونا خبر داد و گفت: امسال رژه خودرویی با حضور خودروهای مردمی و امکانات ادارات برگزار می شود. 

وی برگزاری نمایشگاه عکس شهدای مدافع حرم با محوریت شهید ریاضی پور و شهیدطالبی توسط کانون بسیج رسانه، دیدار با خانواده معظم شهدا و ایثارگران و غبارروبی قبور مطهر شهدا را از دیگر برنامه های هفته دفاع مقدس در لامرد اعلام کرد.